Polska

HALTENT
Namioty gwiazda

NAMIOT GWIAZDA STARFLEX

Namiot gwiazda STARFLEX dzięki unikatowej formie przyciąga wzrok podczas każdego wydarzenia. Na indywidualne życzenie istnieje możliwość ozdobienia namiotu dowolnym nadrukiem cyfrowym. Dzięki niewielkiej ilość elementów konstrukcyjnych można go transportować autem osobowym i zamontować niemal bez użycia narzędzi.

Gwarancja bezpieczeństwa: STARFLEX to jedyny namiot gwiazda z parametrami statycznymi potwierdzonymi certyfikatem TÜV.

Zapytaj teraz

WYPOSAŻENIE

IDEALNY NOŚNIK REKLAMY

Na indywidualne życzenie istnieje możliwość ozdobienia namiotu nadrukiem. Dzięki przyjaznemu dla środowiska nadrukowi UV nikt nie przejdzie obojętnie obok namiotu. Możliwa jest pełna dowolność – od dyskretnego logo firmy po nadruki wielkopowierzchniowe.

EKSTREMALNA STABILNOŚĆ

Cynkowane ogniowo stopy zamocowane do podłoża za pomocą kotew stanowią bazę do przytwierdzenia plandeki. Połączenie z wkładanym aluminiowym masztem Ø 100 mm sprawia, że namiot gwiazda STARFLEX jest wyjątkowo stabilny.

PLANDEKA – MADE IN GERMANY

Namiot gwiazda STARFLEX posiada plandekę najwyższej jakości. Obustronna powłoka lakierowana jest odporna na zabrudzenia. Dodatkowa warstwa grzybobójcza zapobiega tworzeniu się pleśni. Poza tym materiał jest wodoodporny i trudnopalny.

Idealny naciąg

Zintegrowany z masztem mechanizm naciągający oraz dodatkowe naciągi pomocnicze dołączone do zestawu ułatwiają montaż namiotu gwiazda STARFLEX bez fałd. Maszt na zasadzie dźwigni dociskany jest do góry i blokowany za pomocą sworznia.

Ochrona plandeki

Aby podczas montażu nie pobrudzić lub nie uszkodzić plandeki, radzimy dokupić do namiotu gwiazda praktyczną plandekę montażową.

Szybki montaż

Mała ilość elementów oraz przemyślana konstrukcja sprawiają, że do montażu oraz demontażu namiotu typu gwiazda marki HALTENT wystarczą zaledwie dwie osoby. Nie jest też potrzebna drabina. Namiot gwiazda po złożeniu można bezproblemowo przewozić samochodem osobowym.

Dane techniczne

Średnica13,0 m18,0 m
Średnica, zadaszenie6,6 m8,4 m
Wysokość5,0 m6,0 m
Wysokość przejścia2,2 m2,2 m
Powierzchnia zadaszonaok. 34 m² ok. 55 m²
Materiał plandeki»Airtex© super FR« lekka tkanina z obustronną powłoką PUR o gramaturze 275g/m². Wodoodporna oraz trudnopalna według DIN 4102-1:B1. Wysoka odporność na rozdarcie, działanie promieni UV, zabrudzenia oraz tworzenie się pleśni dzięki powłoce grzybobójczej.
Elementy konstrukcyjneSkładany maszt z anodowanej rury aluminiowej (Ø 100 mm). Stopy oraz inne elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe.
Obliczenia statyczneDIN EN 13782