Polska

RÓŻNORODNOŚĆ
ARANŻACJI.

OD ATMOSFERY OGRÓDKA PIWNEGO PO WIELKĄ GALĘ

Różne systemy HALTENT oraz możliwości ich połączeń sprawiają, że ich wygląd wewnętrzny i zewnętrzny można dostosować do wielu okazji. Wystarczy dopasować praktycznie nieograniczone możliwości wystroju do własnego celu. Różne rodzaje systemów podłogowych, okien, drzwi itd. pozwalają na stworzenie dowolnej atmosfery w namiocie.

Zalety

POTENCJAŁ ROZWIĄZAŃ SYSTEMOWYCH

Możliwość elastycznego łączenia namiotów sprawia, że żadne wyzwanie nie stanowi problemu. Szczególnie połączenie z pawilonem QUADROFLEX stwarza atrakcyjną lokalizację do zorganizowania wyjątkowego wydarzenia. Gwarancja oczarowania gości.

NATURALNIE PRZYJEMNA ATMOSFERA

Dzięki możliwości różnej kombinacji okien według uznania dowolnie można zaaranżować warunki świetlne w namiocie. Przyjemny klimat i wyjątkowy nastrój imprezy.

Podłogi systemowe ze statyką

HALTENT oferuje do swoich namiotów różnego rodzaju podłogi systemowe z lub bez balastu, który posiada obliczenia statyczne do większości naszych namiotów. Tak więc masz zawsze pewną podłogę pod stopami.

Szczegóły

OKNA

Półokrągłe okna ze szprosami oraz okna panoramiczne zapewniają dużo światła dziennego. Okna z folii PCW są łączone z plandeką za pomocą zgrzewania wysoką częstotliwością.

PLANDEKI ŁĄCZENIOWE

Aby połączyć kilka namiotów w jedną, suchą przestrzeń, jako opcjonalny dodatek stosuje się specjalne plandeki łączeniowe z PVC.

DRZWI WEJŚCIOWE

Dwuskrzydłowe drzwi z tworzywa to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Dla bezpieczeństwa gości zostały one wyposażone w zamek antypaniczny.

PODŁOGA DREWNIANA

Na podłogę szczególnie dobrze nadają się podwójnie impregnowane, wyjątkowo trwałe deski świerkowe. Są one łatwe w transporcie i nadają się także do systemów obciążenia balastowego.

PODŁOGA KASETONOWA

Ten rodzaj podłogi doskonale się prezentuje, jest szybki do montażu oraz wygodny do przechowywania. Dostępny w kolorze ciemno- i jasnobrązowym.