Polska

PRZEMYŚLANE
ROZWIĄZANIE.

WŁASNE PROJEKTY I WYKONANIE – MADE IN GERMANY

Własne projekty i wykonanie w Niemczech gwarantują bezpieczną i łatwą w montażu konstrukcję najwyższej jakości. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość materiałów oraz wykonania, certyfikowane parametry statyczne oraz 20-letnią gwarancję dostępności.

Zalety

Parametry statyczne z certyfikatem TÜV

Nasi konstruktorzy i specjaliści z zakresu statyki stosują wyłącznie najnowsze wytyczne. Kontrukcje hal produkowane są w naszym certyfikowanym zakładzie w Niemczech. Wszystkie parametry statyczne kontrolowane są przez TÜV.

Prosty montaż

System wtykowy jest nieskomplikowany nawet dla laika. Dzięki przemyślanemu systemowi montaż namiotu idzie jak z płatka.

20-letnia gwarancja dostępności

Części konstrukcyjne z materiałów wysokiej jakości są zaprojektowane do wielokrotnego montażu i demontażu przez okres wielu lat. 20-letnia gwarancja dostępności oznacza, że nawet po wieloletnim użytkowaniu będą dostępne części wymienne do każdego namiotu.

Szczegóły

ALUMINIOWE PROFILE KEDROWE

HALTENT oferuje aluminiowe profile kedrowe ze stopów wysokiej jakości, aby optymalnie wykorzystać właściwości materiału. Pozwala to na zmniejszenie wagi i obniżenie kosztów. Anodowane powierzchnie zapewniają atrakcyjny wygląd.

MOCOWANIE KOTWAMI

Standardowo wszystkie namioty mocowane są do podłoża za pomocą kotew 3 × 100 cm. Można je wbijać za pomocą młota kowalskiego.

SYSTEM OBCIĄŻENIA BALASTOWEGO

Gdy mocowanie za pomocą kotew nie jest możliwe, firma HALTENT oferuje opcjonalnie balast zewnętrzny i podłogowy. Obliczenia statyczne zgodne z TÜV!